kids_readingUčenci naše šole so uspešno tekmovali za angleško bralno značko.

Tekmovalo je 172 učencev, dosegli pa so naslednje rezultate:

Razred Zlato priznanje Srebrno priznanje Priznanje za sodelovanje
4. a 8 7 2
4. b 6 2 4
5. a 11 3 5
5. b 7 7 4
6.a 4 8 3
6. b 5 6 8
7. a 1 5 9
7. b 1 5 2
8. a/b 8 8 14
9. a/b 3 11 6
SKUPAJ 54 62 57

4.a

Zlato priznanje: Mia Habjanič, Aphirak Witthayapratchayan , Anja Vizjak, Nik Bratkovič, Lara Živortnik, Tadej Caajzek, Daniel Holjević, Lana Srtanković

Srebrno priznanje: Nina Jančec, Anej Čreslovnik, Jan Kerovec Flis, Filip Nedoh, Lana Stajan Škulj, Bor Cerkvenič, Trim Kolgeci

Priznanje za sodelovanje: Leander Kolerič – Jelen, Anžej Toplak,

  1. b

Zlato priznanje: Lana Letnik, Rok Slapnik, Nuša Caf, Aleksandra Tomaševič, Mai Valenčič, Alex Malek

Srebrno priznanje: Žak Birsa, Almin Planinčič

Priznanje za sodelovanje: Enis Bajrami, Klemen Štampar, Roki Hašimi, Melisa Berisha

  1. a

Zlato priznanje: Jovana Bradić, Jakob Brecl, Ela Habjanič, Nika Ornik, Pia Perša M., Liam Edmonston, Veljko Mikić, Taj Šobot, Minea Toman, Ela eremita, Lia Seifried

Srebrno priznanje: Dorotea Munda, Anže Švegl, Ana Lukman

Priznanje za sodelovanje: Argjend Gashi, Patrick Verlak, Tringa Kolgeci, Lan Volavšek, Anej Zorman

  1. b

Zlato priznanje: Marin Kladošek, Lenja Pleteršek, Dorotea Tomasović, Neja Kolarič, Lara Ribič, Emina Delić, Lara Zafošnik

Srebrno priznanje: Matej Zobec, Lina Kmetec, Zala Blagus, Gal Šuštar, Nik Pajtak, Jure Oberlajt, Žan Fras

Priznanje za sodelovanje: Luka Gole, Anej Koder, Erik Kovačec, Alex Nešovič

  1. a

Zlato priznanje: Neža Homšak , Julija Banfič, Niki Slanič, Ema Hebar

Srebrno priznanje: Ema Hauc,  Dina Marguč, Arlinda Mulaj, Eneja Klampfer Awadalla,   Aleksander Vizjak , Anja Jovanovič , Katarina Uvera,  Nejc Prajner Novar

Priznanje za sodelovanje:  Sara Nipič,   Gavro Grmaš,  Alen Dulić

  1. b

Zlato priznanje: Rene Zommer, Maja Kikel, Lara Kolednik, Taja Majhenič, Rozamari Sovec

Srebrno priznanje: Alex Rojko, Tinkara Šafarić, Sara Karba, Lan Škrobar, Anastasija Marković, Žan Weinzerl, Mia Lebar

Priznanje za sodelovanje: Miha Leskovar, Maruša Kotar, <amina Ahmetović, Eltina Meljova, Denis Dulić, Amadeja Ploj, Luka duvnjak

  1. a

Zlato priznanje:Katarina Nedoh

Srebrno priznanje:  Taša Horvat, Lea Strniša, Lara Stegnar, Maruša Peruš, Albin Gashi

Priznanje za sodelovanje: Jakob Lipovec, Alen Potež, Jan Remih, Pia Brumec, Damir Vehabović, Matjaž Jančič, Simon Mernik, Aljaž Vodovnik, Primož Pokeržnik

  1. b

Zlato priznanje:  Tim Zemljina

Srebrno priznanje:  Miha Roškarič, Nejc Lkobilica,  Matej Bundalo,  Rok Caf, Jaka Oberlajt

Priznanje za sodelovanje: Sara Bradič, Tea Kravanja

  1. a/ b

Zlato priznanje: Natalija Čeh Mlakar, Alen Bihar Bobinski,  Jakob Homšak , Tinka Mesarič,  Laura Šantl,  Mia Vehabovič , Lana Filipančič Nika Gole

Srebrno priznanje: Mai Leskovar , Blažka Brumen,  Eva Hebar,  David Simonič,  Nuša Trobas,  Adrian Čurin,  Matjaž Eichmeier Jerič,  Ronja Štampar

Priznanje za sodelovanje: Issabell Pintar Pavlović, Pija Fras, Klemen Sodec, Nives Štuhec, Nuša Ploj, Borislav Mutić, Blaž Tement, Ajdin Šabić, Žiga Obreht, Matic Križnjak, Urška Zemljič,  David Flakus Bosilj,  Jakob Pokeržnik,  Gal Dvoršak

  1. a/ b

Zlato priznanje: Lara Pernek, Sara Holjević,  Tijana Mernik

Srebrno priznanje: Zala Lahovnik, Blaž Šafarić, Lana Želj, Lea Pernek, Karin Kolednik, Žiga Hozjan, Žan Laura Gaber,  Tjaša Groznik,  Vanja Mutić,  Erik Kladošek,  Jure Terdin

Priznanje za sodelovanje: Matic Lubas, Luka Kavčevič, Tim Mastnak, Timotej Zimič,  Marko Ferlič,  Nermina Dulić

Iskrene čestitke!

Mentorici: Nevenka Pilih in Metka Kozar

(Skupno 251 obiskov, današnjih obiskov 1)