a5 (1280 x 907)24. 11. 2016, so člani skupine DRUMBORCI naše šole, v zasedbi Pia Perša Mekkattukulam, Lina Kmetec iz šestega razreda, Nicholas Slanič iz sedmega razreda, Semir Bejta iz devetega razreda, ter Vid Korotaj in Sani Smajić-vodja skupine, oba že dijaka SERŠ, sodelovali na že 26. dobrodelnem koncertu Srednje ekonomske šole. Dobrodelnost je tokrat bila namenjena projektu »20 za 20«, Marka Soršaka – Sokija, njihovega in našega nekdanjega učenca.

Prireditev so otvorili naši bobnarji, ter s tem podprli dobrodelni projekt, s katerim želimo čim večjemu številu otrok pomagati pri nakupu glasbil za njihove šole in jim omogočiti priti do željenega cilja. Prireditev je bila obogatena z različnimi glasbenimi zvrstmi. Veseli smo, da smo tudi mi bili del te dobrodelnosti.

Utrinki s prireditve z našimi DRUMBORCI.

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)