Vse bolj se bliža čas, ko boste učenci 6., 7. in 8. razredov izbrali izbirne predmete za naslednje šolsko leto.

V skladu s sedanjo zakonodajo učenec obvezno izbere dve uri pouka obveznih izbirnih predmetov tedensko, lahko pa tudi tri ure, če s tem soglašajo starši. Predmetov, ki so enoletni in so jih učenci že obiskovali, si ponovno ne morejo izbrati. Učenec si naj izbere predmet, ki ga zanima, upošteva naj svoje sposobnosti in bodočo poklicno usmerjenost. Ko se učenec odloči, da bo obiskoval določene izbirne predmete, mora biti obvezno prisoten pri pouku le-teh.

Da se boste lažje odločili, katere predmete zase izbrati, najdete kratke predstavitve izbirnih predmetov v meniju ‘Učenci – Izbirni predmeti’ ali s klikom na to povezavo.

Prijave na obvezne izbirne predmete bomo izvajali predvidoma v drugi polovici aprila, ko boste dobili tudi navodila za prijavo.

 

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost