Misli ravnateljice

Pozdravljeni,

vstopili ste na novo spletno stran OŠ borcev za severno mejo, Maribor. Stran je namenjena obveščanju  vseh, ki jih zanima dogajanje na naši šoli. Enako toplo pa so v našo družbo vabljeni občasni obiskovalci, ki jih k nam zanese naključno brskanje po spletu.

Na naših straneh si lahko preberete in ogledate kaj zanimivega ustvarjajo  učenci in učitelji v sklopu obveznega, razširjenega ter nadstandardnega programa vzgoje in izobraževanja.

Vsa naša prizadevanja bodo usmerjena k povečanju učinkovitosti spletne strani. Trudili se bomo, da bo naše delo predstavljeno profesionalno, napredno, učinkovito in tudi zanimivo.

Želim si, da bi učenci, starši, učitelji ter tudi naključni obiskovalci z veseljem brskali po dogodkih ter z zanimanjem in pozitivno naravnanostjo spremljali življenje in delo v naši šoli.

Želja je veliko. In če si nekaj zelo želimo in  si za to prizadevamo  z vsemi svojimi močmi, se to mora uresničiti.

Lepo vas pozdravljam z željo, da boste čim bolj redni gostje strani, ki jih bodo oblikovali učenci, učitelji in skrbnik spletne strani,  z uredniško ekipo učiteljev.

mag.Lučka Lazarev Šerbec, ravnateljica