Spoštovani starši, dragi učenci,

vse prehitro nas je dohitel prvi september in s tem začetek novega šolskega leta. Čeprav je ta prelomnica zmeraj nekoliko stresna, ker prinaša konec brezskrbnih dni, je obenem priložnost, da vsakič znova  začrtamo pot svojega uspeha in napredka. Ta se ne meri le v ocenah, ampak v malih zmagah, ki so za vsakega od nas drugačne. Vsak nov dan je  tako priložnost za nove dosežke, spoznanja in premikanje meja svojih sposobnosti.

Verjamemo, da boste pod našo streho našli priložnosti za napredek na vseh področjih, ob tem pa se dobro počutili in z nepozabnimi doživetji ustvarili spomine za vse življenje.

Šola se je v poletnih mesecih spočila in pripravila na živ žav, ki se bo z jutrišnjim dnem spet naselil na šolske hodnike. Tudi vi, dragi učenci, se s poletjem v srcih vračate v šolske klopi. Naj bo ta pot srčna, srečna, skrbna in varna.

Dobrodošli!

Ravnateljica Alenka Fingušt, prof.

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost