Dragi učenci OŠ borcev za severno mejo!

V Tednu otroka (2. – 6. 10. 2017), ki prihaja,  vam bomo učitelji in ostali delavci šole pokazali, da je šola lahko tudi vesela, zabavna in še kaj. V ta namen bodo v prihajajočem tednu potekale različne dejavnosti:

  1. Ves naslednji teden bomo vsak dan zbirali odpadni papir za kinestetične mize, in sicer med 13.00 in 15.00. Pobrskajte po kleteh, pri sorodnikih in prinesite čim več odpadnega papirja. SKUPAJ ZMOREMO!
  2. Malica in kosilo bosta pripravljena po vaših željah.
  3. V Tednu otroka bodo potekale različne delavnice, ki jih pripravljajo učitelji. Seznami delavnic so objavljeni na oglasni deski Šolske skupnosti, tam se lahko na določeno delavnico tudi vpišete. Čakajo vas naslednje delavnice: Oblike srca, Kitkanje, Kuhinja v laboratoriju, Igrajmo se matematiko, Plesna delavnica …
  4. Učenci 6. in 7. razreda si bodo ogledali film z naslovom »Košarkar naj bo«. Kino predstava bo v torek, 3. 10. 2017, ob 9. uri. Učenci pridejo v šolo ob 8.10 in imajo malico v jedilnici. Ob 8.25 se odpravijo peš v Maribox – bivši Kolosej. Cena je 3 € in bo obračunana na položnici. Po predstavi se vrnejo v šolo do 11. ure. Od 11. ure imajo učenci pouk po urniku.
  5. Učenci 9. in 8. razreda bodo imeli v knjižnici dejavnosti z naslovom Živa knjižnica. Zakaj živa? Živa zato, ker so knjige preprosto žive. Knjige, po katerih boste listali, so ljudje s svojo zgodbo, ki je na nek način drugačna od vsakdanje. Saj veste, večkrat slišimo VSI DRUGAČNI, VSI ENAKOPRAVNI. Prav drugačnost nas bogati, kar boste spoznali tudi ob srečanju z živimi knjigami.

Dogodek se bo odvijal v šolski knjižnici po naslednjem razporedu:

  • 9. a – 8.00-9.00 (malica ob 9.55 v jedilnici)
  • 9. b – 9.00-10.00 (malica takoj po dogodku v jedilnici!)
  • 8. a – 10.00-11.00 (malica ob 9.05 v razredu!)
  • 8. b – 11.00-12.00 (malica ob 9.55 v jedilnici)

Opomba: Dogodek za posamezni razred poteka celo uro (60 min)!

  1. Predstavniki šolskih skupnosti se boste sestali z mentorico v četrtek, 5. 10. 2017, ob 10.00.

 

Upamo, da boste preživeli nepozaben teden!

Vaši učitelji

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost