Spoštovani starši, drage učenke, dragi učenci!

Tudi v  šolskem letu 2013-14 se bo na šoli nadaljeval projekt Popestrimo šolo. Za učence se bodo v popoldanskem času na šoli odvijale raznolike brezplačnedejavnosti s področja jezika in književnosti, naravoslovja in tujih jezikov. Na aktivnosti se je potrebno prijaviti s prijavnico, ki so jo učenci skupaj z opisom aktivnosti že prejeli v šoli. Starši, prosim pomagajte otrokom izbrati aktivnosti, ki jih zanimajo in v katere se bodo vključili. Dejavnosti se bodo začele izvajati že v mesecu septembru po predhodno objavljenem urniku na vhodnih vratih šole.

Veselimo se druženja z vami.

Več informacij o projektu POŠ najdete pod rubriko projekti: Popestrimo šolo.

Izvajalke projekta:

Andreja Hvauc, Ramona Arnuš, Miriam Tekavc Košec

 Ravnateljica:

mag. Lučka Lazarev Šerbec

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost