Datum objave: 21.8.2020                        Razpis se zaključi: 25. 8. 2020 24:00

Interesente za uporabo šolske  telovadnice (velike ali male) ter gibalnice  v Osnovni šoli borcev za severno mejo Maribor, Ul. borcev za severno mejo 16, 2000 Maribor   obveščamo, da zbiramo prijave za novo sezono oz. šolsko leto 2020/2021.

MALA in VELIKA TELOVADNICA, ter GIBALNICA: v prostorih je možno izvajati različne športne aktivnosti, ples, aerobiko in druge splošne vadbe  za športna društva, skupine in druge interesente. Termini vadbe trajajo 90 minut in so na voljo od ponedeljka do petka med 16.00  in 22.00 uro.

Trenutno veljavne oz. potrjene cene za uro vadbe (60 minut) s strani MOM so sledeče:

VELIKA TELOVADNICA: 18,00 EUR za uro vadbe (60 minut) oz. 27,00 EUR za termin

MALA TELOVADNICA : 13,00 EUR za uro vadbe (60 minut) oz. 19,50 EUR za termin

GIBALNICA: 6,00 EUR za uro vadbe (60 minut) oz. 9,00 EUR za termin

Uporabnik je dolžan plačati vse rezervirane termine, ne glede na to ali je prostor koristil ali ne. V ceno je vključeno tudi koriščenje garderob, sanitarij, tušev in parkirišča pred šolo. Garderobo je potrebno zapustiti 15 minut po končani vadbi.

Na RAZPISU za uporabo telovadnice lahko sodelujejo društva, pravne in fizične osebe.
Zainteresirana društva, skupine ali posamezniki morajo VLOGO ZA UPORABO TELOVADNICE za sezono 2020/2021 posredovati v elektronski obliki na naslov: info@centerposlovanja.si  najkasneje do 25.08.2020 do 24:00 ure. Za več informacij v zvezi z uporabo šolske telovadnice pišite na : info@centerposlovanja.si .

Na osnovi posredovanih vlog bo OŠ borcev za severno mejo  pripravila predlog koriščenja male in velike telovadnice, ter gibalnice.

V treh dneh po prejemu pogodbe morajo uporabniki podpisani izvod pogodbe vrniti zavodu  (komunikacija poteka preko elektronske pošte). Če podpisana pogodba s strani uporabnika ni vrnjena v treh dneh se smatra, da je uporabnik odstopil od pogodbe.

Termini bodo prednostno podeljeni rednim plačnikom v preteklih letih.

Povezava do razpisa (dokument)

Povezava do vloge za pijavo na razpis (dokument)


                                                                                            Ravnateljica OŠ borcev za severno mejo

                                                                                                mag.Lučka Lazarev Šerbec, prof.

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost