Tekmovanje iz znanja matematike je za nami.

Šolsko tekmovanje (Evropski matematični kenguru) je bilo v četrtek, 16. 3. 2017. Udeležilo se ga je 177 učencev, od katerih jih je 60 osvojilo bronasta Vegova priznanja. Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo, še posebej dobitnikom priznanj.

Na naslednjo stopnjo tekmovanja, torej na državno tekmovanje, so se uvrstili: Tadej Cajzek (5.a), Nika Ornik (6.a), Neža Homšak (7.a), Taja Majhenič (7.b), Jakob Pokeržnik (9.b), Mia Vehabović in Tinka Mesarič (obe 9.a).

Državno tekmovanje je bilo v soboto, 22. 4. 2017, naši učenci pa so se tudi tam odlično odrezali.

Tadej, Nika, Neža, Taja, Jakob, Mia in Tinka so osvojili srebrna Vegova priznanja.

Jakob je tudi eden od 205 učencev v Sloveniji, ki si je prislužil priznanje Diamantni kenguru. To priznanje prejmejo učenci, ki so v vseh razredih osnovne šole osvojili bronasto Vegovo priznanje.

elementi_za_uspeh_na_interentu

ISKRENO ČESTITAMO!

(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov 1)