“The Daily Mile – kids fit for life” je mednarodni projekt v katerem spodbujamo učence, da vsak dan poskušajo na prostem (zunaj) preteči 1 miljo oz. 1,6 km v 15 minutah.

Smo prva in zaenkrat edina slovenska šola, ki vpeljuje ta mednarodni projekt, ki se je začel februarja 2012 na Škotski šoli. Danes projekt poteka v več kot 45 državah sveta (npr. Avstraliji, ZDA, Izraelu), na več kot 5200 šolah, dnevno se zaradi projekta giblje 1,2 milijona otrok. Vabimo vas, da nam pomagate tako, da spodbudite svoje otroke, da se dnevno igrajo na prostem. Več o projektu na spletni strani https://thedailymile.co.uk/.

Vljudno vabljeni še k ogledu videoposnetka (kliknite za ogled).

Koordinatorja projekta na naši šoli sta mag. Nina Kolenc, prof. šp. vzg. in Mihael Kraner, prof. šp. vzg.

 

Za spletno stran pripravila vsebino mag. Nina Kolenc, prof. šp. vzg.

koordinatorica projekta “The Daily Life- kids fit for life”

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost