Četrtek, 23. 3. 2017

Prebudili smo se v lep, sončen, rahlo vetroven dan, ki smo ga prav tako preživeli on naravoslovnih in športnih vsebinah, kot so astronomija, orientacija, lokostrelstvo, športno plezanje ter pohodništvo.

Dan se je zaključil z divjo zabavo v pižamah, kjer smo »pokurili« še zadnje moči.

Lahko noč, jutri se vidimo!

Galerija 

Sreda, 22. 3. 2017

Po kratki vožnji smo prispeli do doma Planinka in se namestili v sobe. Oskrbnica doma nam je predstavila hišni red in dejavnosti, ki nas čakajo. Težko smo dočakali kosilo, ki je bilo zelo okusno. Naše tri slavljence (Tio, Saro in Nika) pa smo prijetno presenetili s tortico in rojstnodnevno pesmijo.

Po kosilu in počitku smo se v treh skupinah udeležili različnih dejavnosti: astronomije, plezanja in lokostrelstva ter pohoda do slapa Skalca.

Čaka nas še večerni sprehod v okolico doma, nato umivanje in spanje, saj smo že zelo utrujeni.

Spoštovani starši.

Srečno smo prispeli v dom Planinka na Pohorju. Udobno smo se namestili in že komaj čakamo novih dogodivščin.

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)