V četrtek, 1. 12. 2016,  je 12 učencev osmih in devetih razredov tekmovalo iz znanja zgodovine na temo: “100 let 1. svetovne vojne in Soško bojišče”. Literatura za učenje in dva filma so bili na vpogled preko računalnika. Učenci so se na tekmovanje lahko pripravljali tudi pri interesni dejavnosti, kjer so z mentorico pojasnili neznane pojme in druge nejasnosti v zvezi s prebranimi gradivi. Nekateri učenci so storili pri pouku zgodovine.

Na tekmovanju je bilo moč doseči 44 točk, naši tekmovalci pa so dosegli od 20 do 36 točk.isonzo-front-high-mountains-slovenia

Najuspešnejši so bili:

  • Eva Hebar, 9. A – 36 točk
  • Jakob Homšak, 9. B – 31 točk
  • Mai Leskovar, 9. A – 29 točk
  • Lana Filipančič, 9. A – 29 točk

Na regijsko tekmovanje v Šentilju, ki bo 1. 2. 2017, se uvrstijo prvi trije.

 Mentorica: Breda Gaber Pavlović

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost