V letošnjem šolskem letu smo se v aktivu športne vzgoje odločili, da se po epidemiji bolezni Covida- 19 ponovno udeležimo športnih tekmovanj.

Z ekipo starejših deklic smo se udeležili šolskega tekmovanja v košarki.

Na občinskem prvenstvu v Mariboru, ki smo ga organizirali 9.1. 2023 na naši šoli,  smo v košarki dosegle drugo mesto in se tako uvrstile na področno prvenstvo osnovnošolk v košarki.

V ponedeljek, 23. 1. 2023, je ekipa starejših deklic na področnem šolskem tekmovanju v košarki v OŠ Miklavž na Dravskem polju dosegla tretje mesto. Zaostali smo le za OŠ Lovrenc na Pohorju, ki je dosegla prvo mesto in OŠ Kamnica, ki je bila druga na področnem prvenstvu. Medtem, ko sta se sldenji ekipi uvrstili na državno prvenstvo smo mi izpadli iz nadaljnih tekmovanj. Vsem našim dekletom čestitamo za odlično tretje mesto!

Zapisala: mag. Nina Kolenc, prof. šp. vzg., vodja ekipe

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)