V sredo, 11. 3. 2020, ko smo se še veselo družili na šolskih hodnikih in si nihče od nas ni niti upal predstavljati, da bomo v šolske klopi ponovno sedli aprila ali morda maja, so se nekateri učenci naše šole za en dan postavili v vlogo učiteljev. Pobuda za ta dogodek je prišla s strani šolske skupnosti in svetovalne službe, učenci in učitelji pa so jo z navdušenjem sprejeli. Najprej so se učenci 8. in 9. r. pri urah slovenščine naučili napisati življenjepis in prošnjo za zaposlitev. Potem so prošnjo za določeno delovno mesto skupaj z življenjepisom oddali na dogovorjeno mesto. Koordinatorica šolske skupnosti Mateja Barbarič in svetovalna delavka Tjaša Lajmsner Paklec sta pregledali prispele prijave in učence glede na njihove želje dodelile k učiteljem. Učenci so se najprej z izbranim učiteljem dogovorili o pripravi na uro in kasneje uro ali več ur tudi izvedli. Na spodnjih fotografijah lahko vidite, kako dobro so opravili svoje delo. Bravo!

(Skupno 932 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost