“Drobtinica 2017” Maribor

Spoštovani.

Vljudno Vas vabimo, da se udeležite izvedbe projekta Rdečega križa Slovenije ob svetovnem dnevu hrane, ki je poimenovan »Drobtinica 2017«. S tem projektom želimo v naše delo vključiti mlade in s skupnimi močmi zagotoviti, da bo nekaj socialno ogroženih otrok dobilo tople obroke hrane v šoli, oziroma bomo prispevali k šolskim skladom po osnovnih šolah.

S svojim obiskom boste izkazali priznanje delu mladih članov Rdečega križa Osnovne šole Tone Čufar in Borci za severno mejo ter s prostovoljci krajevne organizacije RK Tone Čufar

Stojnici bosta organizirani v trgovini Tuš na Pobrežju, 14. 10. 2017 od 8. do 12. ure, kjer bodo otroci Osnovne šole Tone Čufar in v Europarku, 14 10. 2017 od 8. do 12. ure, kjer bodo otroci Osnovne šole borcev za severno mejo.

Veselimo se srečanja z Vami in Vas s spoštovanjem pozdravljamo!

 

Brigita Tenko, predsednica KORK Tone Čufar, v sodelovanju z mladimi člani RK

mag. Lučka Lazarev Šerbec, ravnateljica

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)