2. dan

Po jutranjem pozdravu vseh udeležencev smo dan preživeli v raziskovanju naše okolice. Preverili smo, kako čisto je naše šolsko dvorišče, kako ločujemo odpadke, kje so otoki za odpadke, razmišljali smo o izzivih z odlaganjem odpadkov v naši okolici ter raziskovali ali v času korone ustvarimo več odpadkov kot pred njo.
Nato smo pripravili plakate z rezultati našega dela, izpolnili spletno anketo in pripravili PP predstavitev, ki jo bomo jutri predstavili ostalim učencem. Italijani so predstavili rezultate spletne ankete, ki nas je presenetila z informacijo, da v španiji ne odvažajo smeti izpred hiš, temveč jih ljudje odlagajo v otoke z zabojniki.

Oglejte si še nekaj fotografij, našo predstavitev ter rešite vprašalnik.
povezava do vprašalnika: https://forms.gle/BdntQK7tnv4Tv3AG8

(Skupno 5 obiskov, današnjih obiskov 1)