V torek, 22. 11. 2011, je ga. ravnateljica v avli šole podelila certifikate učencem vrstniškim mediatorjem in jih hkrati predstavila ostalim učencem in učiteljem šole. Vrstniški mediatorji so: Larisa Makoter, Nina Kobilica, Maruša Pokeržnik, Metka Belcl, Gašper Kuhta, Veno Čahuk, Nika Bobinski, Armina Dulić, Katja Ana Pokeržnik, Lana Koželj in Adriana Štraus Mikas.

Vrstniške mediatorje je čakalo presenečenje v gibalnici. Obiskal nas je namreč HIP-HOP plesalec Marko, ki se je predstavil s plesom, nas mediatorje pa naučil delček koreografije HIP-HOP plesa.

Druženje smo nadaljevali v knjižnici, kjer smo se pogostili s hamburgerjem. Vrstniški mediatorji so prejeli tudi zapestnice, po katerih jih bodo ostali učenci prepoznali in se na njih obrnili za pomoč pri reševanju sporov.

Nekaj utrinkov …

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost