V soboto, 15. 9. 2018, bomo učenci in delavci šole izvedli zbiralno akcijo odpadnega papirja.

Učenci naj s seboj prinesejo čim več odpadnega papirja, ki ga bodo odložili na označenem mestu (ob parkirišču). Škatle/vrečke z odpadnim papirjem naj bodo označene z imenom, priimkom in razredom. Papir bomo stehtali in poimensko zabeležili.

Večje količine odpadnega papirja boste lahko pripeljali starši po določenem urniku:

  • 8.30-9.15 za učence 1.- 3. razreda
  • 9.15-10.00 za učence 4.- 6. razreda
  • 10.15-11.00 za učence 7.- 9. razreda.

Odpadni papir bomo zbirali za šolski sklad, iz katerega bomo črpali sredstva za zaključne ekskurzije in šole v naravi ter druge šolske aktivnosti naših učencev. Do sredstev iz šolskega sklada bodo upravičeni samo tisti učenci, ki bodo sodelovali pri zbiranju odpadnega papirja.

Udeležba je za učence in delavce šole obvezna, saj nadomeščamo petek, 12. 10. 2018, ko bo dan šole – pouka prost dan.

Šolski ekoodbor

(Skupno 180 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost