Deška ekipa OŠ borcev za severno mejo je na šolskem košarkarskem prvenstvu v Mariboru zasedla odlično drugo mesto.

S tem smo se uvrstili v tretji krog tekmovanja, na regionalno prvenstvo, ki ga bo gostila naša šola v petek, 18. marca 2016. Prvo tekmo bomo igrali ob 11.30 uri proti ekipi OŠ Miklavž na Dravskem polju. Vljudno vabljeni!

V nadaljevanju dodajamo fotografije članov šolske košarkarske ekipe (avtor fotogradiva je Igor Leskovar). Ekipo sestavljajo: Jaka Oberlajt, Aleš Gracej, Anei Polanec, Simon Mernik, Aljaž Vodovnik, Jan Romih, Miha Leskovar, Adrian Kobler, Gavro Grmaš, Marin Kladošek, Jure Oberlajt, Liam Stuart Edmonston.

Čestitamo fantom za izjemno igro in borbenost!

Prispevek pripravila: Mag. Nina Kolenc, prof. šp. vzg., trenerka košarke

(Skupno 362 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost