V OŠ borcev za severno mejo bomo  šol. letu 2020/21 nadaljevali z zbiranjem odpadnega papirja.

S tem bomo pripomogli k ohranjanju okolja, sredstva od odkupljenega odpadnega papirja pa bomo namenili šolskemu skladu. Del sredstev šolskega sklada bomo namenili zaključnim ekskurzijam in šolam v naravi.

Odpadni papir bomo v šoli sprejemali dvakrat letno, in sicer:

  • oktrobra (v Tednu otroka)
  • aprila (ob Svetovnem dnevu Zemlje).

O datumu zbiralne akcije vas bomo pravočasno obvestili.

Večjo količino odpadnega papirja je mogoče odpeljati tudi v podjetje Surovina (Lahova ul. 38, MB), kjer vam bodo ob prevzemu odpadnega papirja izdali potrdilo (le-tega je potrebno izročiti otrokovi razredničarki).

Do denarnih sredstev za zaključno ekskurzijo/šolo v naravi bodo upravičeni učenci, ki bodo aktivno sodelovali pri zbiranju odpadnega papirja.

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost