V času od 4. do 8. 4.2022 je sledila še zadnja mobilnost v okviru projekta Erasmus+ BOOST in sicer na šoli Toki Ortaokulu v kraju Denzli v Turčiji. Ta šola se je projektu priključila v letu 2019. To je bil prvi obisk te šole. Šola je drugačna od vseh ostalih, zato je bil obisk še posebej zanimiv. Po zares toplem sprejemu, smo si jo ogledali, zvedeli, da to šolo obiskuje v dopoldanskem in popoldanskem času kar 1400 učencev. Skozi pripovedovanje zgodb, so nam predstavili različne regije v Turčiji, njihovo kulturo ter navade in običaje.

Naš projekt se s tem približuje koncu. Čaka nas še nekaj zaključnih obveznosti. Veseli smo, da smo kljub epidemiji uspeli izvesti vse mobilnosti in v letih 2019 -2022 popeljali kar 11 različnih učiteljev na različne šole Evrope, kar je velik prispevek k profesionalnemu razvoju učiteljev. Šole si med seboj ne bi mogle biti bolj različne.

Povezava do predstavitvenih prosojnic se nahaja TUKAJ

 

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost