Islandija
Med 14. in 18. majem 2018 sta se učiteljici Alenka Repnik in Barbara Škrbić skupaj z ravnateljico mag. Lučko Lazarev Šerbec udeležili aktivnosti poučevanja na islandski šoli Salaskoli v kraju Kópavogur. Spoznavale so bralno-učne metode.

Nekaj utrinkov z obiska na Islandiji...

 

Irska
Učiteljice Mateja Barbarič, Metka Kozar in Nevenka Pilih so se med 22. 10. in 26. 10. 2018 mudile na Irskem v mestu Macroom, kjer so obiskale fantovsko šolo St. Colman’s Boys’ National School in sodelovale pri aktivnostih poučevanja.

Nekaj utrinkov z obiska na Irskem...

 

Malta
Zaključek projekta LATCH je potekal na Malti v Marsi na šoli Theresa Nuzzo School, kamor so se napotile učiteljice Maruška Vekjet, Mateja Käfer in Metka Kozar ter Mateja Barbarič. Učiteljice so spoznavale metode bralne pismenosti in se v njih tudi preizkusile.

Nekaj utrinkov z obiska na Malti...
(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost