Naša šola se je odločila za sodelovanje pri projektu Izobraževanje kot strateška metoda proti nelegalni uporabi interneta 

Projekt je namenjen izobraževanju in usposabljanju otrok, staršev in učiteljev na področju varne uporabe informacijsko komunikacijskih tehnologij, ki so v našem življenju vedno bolj intenzivno prisotne. Popularnim spletnim funkcionalnostim kot so socialna omrežja, blogi, forumi, klepetalnice se preprosto ne moremo izogniti in naši otroci odraščajo ob teh orodjih ter predstavljajo najbolj navdušene in hkrati prepogosto najbolj neprevidne uporabnike.

Več informacij o izobraževanju najdete na spletni strani: http://net-varen.si/

Izobraževanja (predavanja, aktivnosti) se bodo na naši šoli predvidoma pričela izvajati v mesecu novembru.

O poteku izobraževanja vas bomo sproti obveščali na spletni strani šole (tudi pod projekti – projekt SKK) in preko obvestil v avli šole.

Vljudno vabljeni k udeležbi!

logotipi_skk_internet

(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost