Spoštovani starši,  
obveščamo vas, da vse izmene na DMZ Pohorje in VIRC Poreč zasedene. Ker prostih mest tako več ni, je ZPM omogočil informativno prijavo na čakalno listo v primeru odpovedi katerega izmed že prijavljenih otrok.  
Informativna prijava na čakalno listo je možna za vsako izmeno posebej. Postopek prijave je enak, kot je bil za prijavo v izmene, ko so bile še proste in je potrebno vpisati vse podatke in priloge, kot je zahtevano. Prijava poteka preko spletne aplikacije na tej povezavi (https://zpm-mb.si/novice-dogodki/prijava-otrok-na-letovanje-na-dmz-pohorje-in-virc-porec-2023-zasedene-so-vse-izmene/.
Prijave, ki bodo vnesene na čakalno listo, so informativne, kar pomeni, da otrok ni razporejen v izmeno, ampak samo na čakalno listo za tisto izmeno. Torej otroci, ki niso bili prijavljeni v kateri od izmen, preden je bila zasedena, z oddajo prijave na čakalno listo v času oddaje nimajo zagotovljenega letovanja.
(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost