V sredo, 7. junija 2017, je na OŠ Antona Martina Slomška, Vrhnika, potekala zaključna prireditev Simbioze. Na omenjeni prireditvi je naša šola prvič prejela naziv SIMBIOZA šola.

Ker ima naša šola večdesetletno tradicijo medgeneracijskega sodelovanja smo naše delo na tem področju nadgradili, ga osmislili v novem projektu Simbioze in pridobili naziv Simbioza šola. V šolskem letu 2016/17 smo izvedli medgeneracijsko sodelovanje na področju športa in računalniškega opismenjevanja. Z učenci 4., 5. in/ali 6. razredov in njihovimi starimi starši smo sodelovali v projektu Simbioze in pridobili šoli nov naziv, in sicer Simbioza šola.

Koordinatorica projekta: mag. Nina Kolenc, prof. šp. vzg,

Izvajalci: mag. Nina Kolenc, Boštjan Kamenšek, Branka Kokol, Danica Kladošek, Vladimir Širec.

Zapisala: mag. Nina Kolenc, prof.šp. vzg.

(Skupno 162 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost