V soboto, 9.4.2016, smo se z dvema ekipama udeležili tekmovanja ŠKL Med dvema ognjema na Srednji lesarski šoli v Mariboru. Ekipa sestavljena iz učenk in učencev 3. in 4. razredov je osvojila drugo mesto. Ekipo sta vodili Štefka Pšeničnik in Višnja Jančec, v njej pa so nastopali: Nina Jančec, Mia Habjanič,  Lana Letnik, Nuša Caf, Ema Zorec, Lia Muždalo, Maruša Nabergoj, Ronja Harb, Nala Kovačič, Lara Živortnik, Tin Havlas, Jaša Dobaj,  Aphirak Witthyapratchayanan, Tadej Cajzek, Anej Čreslovnik, Bor Cerkvenič, Nikolas Tomasović, Maj Glogovšek, Rok Jagarinec in Miha Kovačec.

Čestitamo!  Ekipi  učenk  in učencev 5. in 6. razredov  se  med osmimi ekipami, kljub dobrim igram ni uspelo uvrstiti v boje za odličja.

Utrinke iz tekmovanja si  oglejte v galeriji.

IMG_1

(Skupno 357 obiskov, današnjih obiskov 1)