Najboljši del človekovega življenja so njegova mala,

brezimena in pozabljena dela dobrote in ljubezni.

W. Wordsworth

Ko živimo v neki skupnosti, je prav, da drug za drugega naredimo, kar je v naši moči. Naše skupno življenje je življenje pod streho OŠ BSM. In rek, da SKUPAJ ZMOREMO več ali celo vse, ni iz trte zvit, kar smo v preteklosti že dokazali.

SPOŠTOVANI STARŠI!

Šolski sklad brez Vas ne bi mogel delovati. Zato se ponovno obračamo na Vas s prošnjo, da pomagate in prispevate po svojih močeh, da bo šolski sklad lahko deloval v prid vaših in naših otrok (obogatitev pouka s kinestetičnimi mizami).

Naprošamo Vas, da v prihajajočem tednu, Tednu otroka, pobrskate po vaših kleteh ali pri sorodnikih in tako cel teden skupno namenimo zbiranju odpadnega papirja, in sicer vsak dan med 13.00 -15.00 od 2. – 6. 10. 2017.

Prisrčna hvala za vaš posluh in pripravljenost!

Učenci in učitelji »BORCI«

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost