Slovenski kulturni praznik smo obeležili s kulturnim programom in svečano podelitvijo Prešernove listine. Zaslužna prejemnika listine, letošnja nagrajenca, sta SARA HOLJEVIĆ in ERIK KLADOŠEK, oba učenca 9.a razreda.

ISKRENE ČESTITKE OBEMA!
OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kulturni dan smo nadaljevali z delom v likovnih delavnicah, kjer so učenci ustvarjali na temo slovenske etnografske pustne maske. Najboljše likovne umetnine  smo nagradili s knjižno nagrado. Nagrajenci so: Viva Štefanec, Amina Spečo, Neja Leš, Žiga Leskovar, Zoja Mažera, Brin Borin, Nina Jančec, Melisa Berisha, Tringa Kolgeci, Erik Kovačec, Gavro Grmaš, Alex Rojko, Aljaž Vodovnik, Pia Potrenšlager, David Simonič, Jakob Homšak, Timotej Zimič in Matic Lubas.
V skladu s pustnim torkom je sledilo še kratko pustno rajanje.

Galerija

(Skupno 380 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost