GALERIJA

Zadnji dan se izteka. Mnogo lepega smo doživeli, kako smo zaključili zadnji večer, pa dokumentirata fotografiji. Naj zadoščata le ti dve … 🙂
Jutri nas čaka še Postojnska jama in nato povratek domov.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Za nami je še en čudovit, pester dan. Polni vtisov vsega, kar smo čez dan doživeli, zaključujemo delovni dan s predavanjem o slovenski Istri. Dopoldne smo se s Solinarko odpeljali na soline, popoldne smo se pomerili v lokostrelstvu. Vmes smo raziskovali pršni in bibavični pas ter življenje v morju.


Prvi dan šole v naravi je skoraj za nami. Dom CŠOD Breženka nas je sprejel širokih vrat in Fiesa nas je pozdravila s soncem, kot se za mesec maj spodobi. Spletali smo že nova poznanstva, saj smo se povezali v delovne skupine z učenci OŠ Šempeter v Savinjski dolini.

Nekaj utrinkov v pogled vam pošiljamo učenci 7.a in 7.b z učitelji spremljevalci.


Spoštovani starši.logo-brezenka

Učenci, sedmošolci, s spremljevalci so srečno prispeli  v Fieso v CŠOD Breženka.

(Skupno 231 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost