Spoštovani starši!

V prilogi vam posredujemo Protokol samotestiranja učencev v osnovnih šolah. Protokol so pripravili na MIZŠ in na Ministrstvu za zdravje. Prosimo vas, da se seznanite o spremembah Odloka o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-COV-2 in o Protokolu samotestiranja učencev. Od danes, 29.11.2021, že lahko dobite povečano število testov za samotestiranje učencev v lekarnah.

V skladu s spremembo Odloka ter Protokola vas prosimo, da učenci ob prihodu v šolo ,v torek, 2.11.2021, le te upoštevajo in izvajajo. Vsi – učenci, učitelji in starši – si želimo, da bi se vzgojno izobraževalna dejavnost – pouk in nastandardne dejavnosti, izvajale neposredno v šoli.

PRILOGA 1: PROTOKOL samotestiranja učencev v osnovnih šolah

PRILOGA 2: ODLOK o spremembah in dopolnitvah Odloka o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS CoV-2

Hvala za razumevanje.

Lep pozdrav.

Ravnateljica
mag. Lučka Lazarev Šerbec, prof.

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)