»RAD BI POVEDAL/-A …«

V Tednu otroka je šola organizirala prostovoljne in ustvarjalne delavnice za razredno in predmetno stopnjo. Učenci so se lahko po svojem interesu vpisali in v tem tednu ustvarjali v spodaj predstavljenih delavnicah.

Učenci so v delavnicah lahko na različne načine izrazili svoja čustva, mišljenje in občutenja.

Vključenih je bilo okoli 150 učencev naše šole, ki so sodelovali v različnih dnevih, od 13.45 do 14. 30 ure, pod nadzorom učiteljev izvajalcev, ter društva Portret.

Zapisala

Breda Gaber Pavlović

Stare igre na šolskem igrišču

Mentorica: Nina Kolenc

Plesna delavnica

Izvajalci: Društvo Portret

Rad bi povedal/-a, ker me razumeš – igra s kartami

Mentorica: Breda Gaber Pavlović

Gledališka delavnica

Izvajalci: Društvo Portret

Ti povem kako postaneš vrstniški mediator

V delavnicah so naši vrstiški mediatorji predstavili svoje izkušnje pri izobraževanju za vrstiške mediatorje in učencem 4. in 5. razredov pripravili zabavno urico ob igrah.

Mentorice: šolske mediatorke

Svetovalnica tete Borke

Mentorica: Alenka Fingušt

Skriti grafiti