Učenci 9. razredov so v času od novembra 2015 do marca 2016 tekmovali iz znanja angleščine.  Šolskega tekmovanja, ki smo ga izvedli na naši šoli  19. 11. 2015, se je udeležilo  15 učencev. Sedem učencev je doseglo bronasto priznanje: Sara Holjević, Zala Lahovnik, Lara Pernek, Lea Pernek, Tiana Mernik, Blaž Šafarić in Erik Kladošek. Šest učencev se je 27. 1. 2016 udeležilo regijskega tekmovanja na OŠ Bojana Ilicha v Mariboru, in sicer Sara, Zala, Lara, Lea, Tiana in Blaž. Obe tekmovanji, regijsko in državno, sta bili vezani na branje literarne predloge. Učenci so morali prebrati knjigo The Absolutely True Diary of  a Part-Time Indian pisatelja Shermana Alexie-ja. Na regijskem tekmovanju sta dosegli srebrno priznanje Sara Holjević iz 9. a  in Zala Lahovnik iz 9. b razreda in se uvrstili na državno tekmovanje, ki je bilo 22. 3. 2016 na OŠ Franja Malgaja v Šentjurju. Obe učenki, Sara in Zala,  sta dosegli zlato priznanje.

Iskrene čestitke!

Mentorici: Nevenka Pilih  in Metka Kozar

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost