Že tradicionalno smo se udeležili tudi letošnjega 39. srečanja »Mladi za napredek Maribora«, srečanja mladih raziskovalcev.

Natečaja smo se udeležili z devetimi raziskovalnimi nalogami in enim inovacijskim predlogom. Našo šolo je zastopalo 19 avtorjev pod vodstvom 8 mentorjev, na prav toliko različnih področjih. Na natečaju smo osvojili:

  • 6 zlatih priznanj,
  • 3 srebrna priznanja in
  • 1 bronasto priznanje.

Kar sedem nalog se je uvrstilo tudi na državno srečanje mladih raziskovalcev. To tekmovanje bo svoj epilog dobilo sredi meseca maja.

V izboru naj šole (šole z največ osvojenimi točkami) smo na natečaju »Mladi za napredek Maribora« med osnovnimi šolami zasedli odlično 2. mesto in tako bodočim raziskovalcem omogočili večji nabor literature, saj smo prejeli nagrado v višini 300 eurov za nakup knjig.

Kratke predstavitve raziskovalnih nalog in inovacijskega predloga bomo po prvomajskih počitnicah pripravili v večnamenskem prostoru naše šole.

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost