Spoštovani starši,

vpis blue nose2vabimo Vas, da vpišete svojega otroka v prvi razred osnovne šole. K vpisu pridite skupaj z otrokom, saj je to zanj pomemben dogodek.

Vpis je obvezen za vse otroke, ki bodo v koledarskem letu, v katerem bodo začeli obiskovati šolo, dopolnili starost 6 let, torej so rojeni v letu 2011. Prav tako se ponovno vpišejo otroci rojeni v letu 2010, ki jim je bilo odloženo šolanje za eno leto.

Starši vpisujete otroke v osnovno šolo v okolišu, v katerem stanujete. Če želite otroka prepisati na drugo šolo, ga morate najprej vpisati na šolo, kamor po gravitacijskem območju sodi, na drugo šolo pa posredujete vlogo za prepis. Če menite, da vaš otrok ni pripravljen za vstop v šolo, lahko ob vpisu predlagate odložitev šolanja, vendar je ugotavljanje pripravljenosti otroka za vstop v šolo v tem primeru obvezno.

 Vpisi bodo potekali v prostoru socialne delavke na šoli v naslednjih terminih:

  • v torek, 14. februarja 2017, od 8. do 12. ure in od 16. do 18. ure,
  • v sredo, 15. februarja 2017, od 8. do 12. ure in od 16. do 18. ure,
  • v četrtek, 16. februarja 2017, od 8. do 12. ure in od 16. do 18. ure.

Prosimo, da s seboj prinesite osebni identifikacijski dokument otroka.

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost