V času, ko nas omejuje pandemija, se družimo na virtualnem srečanju.

  1. dan

Učenci iz Grčije so nam pokazali animirane filme, ki so jih ustvarili. Učenci z Latvije so nam pokazali kako skrbijo za svoje zdravje, španski učenci so za nas pripravili pesem, v katero smo vstavili manjkajoče besede ter jo skupaj zapeli, učenci z Italije so se nam predstavili z dramatizacijo o ekologiji. Naši petošolci pa so k gibanju povabili ostale učence, saj so pokazali, kako se lahko ob plesu razgibaš tudi v razredu.

Srečanje se je zaključilo s predstavitvijo kolesarskega potovanja Marte Vasquez, ki je na poti iz Španije do Turčije opozarjala na problematiko onesnaževanja ter zbirala denar za pogozdovanje Andaluzije. Po končani predstavitvi so učenci na kvizu pokazali, kaj so se ob predstavitvi naučili. Prvi dan je minil v zabavnem in poučnem vzdušju in komaj čakamo, da se jutri spet vidimo.

(Skupno 20 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost