V Beogradu je med 21. in 26. 8. 2019 potekalo mednarodno tekmovanje iz družboslovja (zgodovina, geografija, sociologija, psihologija, ekonomija), kjer so svoje raziskovalne naloge predstavili tudi člani slovenske ekipe, učenci in dijaki slovenskih šol med katerimi je bila tudi učenka OŠ borcev za severno mejo Maribor, Taja Majhenič. Dosegli so izredne rezultate, Taja pa je osvojila bronasto medaljo in 3. mesto za svojo raziskovalno nalogo iz področja psihologije z naslovom »Ali jemo z očmi? Vpliv barve na zaznavanje okusa« pod mentorstvom psihologinje Tjaše Lajmsner Paklec. Pokazala je izredno poznavanje obravnavane tematike, v 10 minutah v angleškem jeziku atraktivno predstavila svojo nalogo, suvereno odgovarjala na vprašanja ter tako prepričala svetovno žirijo.

Kolektiv zaposlenih Taji iskreno čestitamo za vestno, več kot leto dni trajajoče raziskovalno delo.

(Skupno 204 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost