V torek 18.6.2019 smo se ob 13:45 uri zbrali pred šolo. Pot do prve klopi nas je pot vodila ob reki Dravi, kjer se je prečudovito za sprehajat. Prva klopca se je imenovala Trenutek, namenjena pa je ljudem, ki so izgubili bližnjega. Je pa tudi odličen kraj za počitek, saj je v senci in v prečudovitem pogledu na reko Dravo in ostali del mesta. Počasi smo si odšli ogledat še ostale klopi kot so, Menjalnica knjig, ki stoji pred NUK, Ženska klop, ki stoji pred sodnim stolpom, klop, ki je sestavljena iz drobnih kovinskih koščkov v obliki mask, saj stoji pred gledališčem in klop Stati in obstati, ki je namenjena Primožu Trubarju. Sledil je sladoled in ogled še ostalih klopi. Meni je bila najlepša klopca Odtisi časa, ki je stala pred Vodnim stolpom. Bila je iz lesa in kamna, ter pobarvana z lepimi barvitimi barvami, ki imajo vsaka svoj pomen. Ob ogledu še zadnje klopi smo se ob naši prečudoviti Dravi odpravili do šole. Ta dan smo prehodili  9km in naredili približno 10000 korakov. Ta dan si bom za vse zapomnil.
Jernej, 6.a

(Skupno 154 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost