Skoči na glavno vsebino

Dobrodošli na naši novi spletni strani!

Spoštovani učenci, starši in vsi obiskovalci naše osnovne šole,
z velikim veseljem vam predstavljamo našo popolnoma novo spletno stran! Ta prenova je praznično darilo za našo skupnost in prinaša svežino, enostavnost ter boljšo dostopnost do informacij.
V decembru, mesecu čarobnih trenutkov, smo želeli dodati poseben pridih prazničnega vzdušja tudi na našo spletno stran. Z novo podobo želimo omogočiti lažje sledenje dogajanju v šoli, spremljanje dejavnosti in hitrejši dostop do pomembnih obvestil.
Vabimo vas, da odkrijete našo novo spletno stran ter se prepustite prazničnemu vzdušju. Morda najdete tudi kakšno presenečenje ali informacijo o prihajajočih prazničnih prireditvah in dogodkih v šoli.

Hvala vam za vašo podporo in sodelovanje.
Želimo vam čaroben december, poln toplih trenutkov in veselja!

Z najlepšimi željami,
OŠ borcev za severno mejo

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost