Skoči na glavno vsebino

Športne igre mladih (17.5.2024)

V petek, 17. 5. 2024, so se učenci od 1. do 3. razreda udeležili prireditve Plazma Športne igre mladih, ki je potekala na prenovljenem atletskem stadionu Poljane, v organizaciji Zavoda za športne igre mladih Slovenije. Pestro dogajanje in čudovito sončno vreme sta pripomogla, da so otroci neizmerno uživali. Pomerili so se lahko v različnih športnih disciplinah, in sicer v teku na 60 metrov, v igri med dvema ognjema in v poligonu Zero waste. Ob tekmovalnih disciplinah so lahko sodelovali tudi v raznih zabavnih igrah, kot podmizni nogomet, košarka in metanje obročev, v katerih so si prislužili nagrade sponzorjev – Telemacha in Plazme. Otroke je pozdravil in nagovoril tudi mariborski župan. Dogajanje sta popestrila tudi glasbenika s svojim raperskim nastopom. Naši tretješolci pa so si v igri med dvema ognjema priborili tudi zmagovalni oder.

Prispevek pripravila: Petra Hernah

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost