OŠ borcev za severno mejo

Spoštovanje, odgovornost, znanje naše so vrednote – skupaj delamo zanje!

Zbiranje papirja – obvestilo popoldanski termini

Obveščamo vas, da bo v februarju mogoče oddati odpadni papir (za posamezni oddelek) še v dveh popoldanskih terminih, med 13.00 in 15.00, in sicer:

• v petek, 12. 2. 2016 in
  • v petek, 19. 2. 2016.

Slovenski kulturni praznik 2016

Slovenski kulturni praznik smo obeležili s kulturnim programom in svečano podelitvijo Prešernove listine. Zaslužna prejemnika listine, letošnja nagrajenca, sta SARA HOLJEVIĆ in ERIK KLADOŠEK, oba učenca 9.a razreda.
ISKRENE ČESTITKE OBEMA!
 OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kulturni dan smo nadaljevali z delom v likovnih delavnicah, kjer so učenci ustvarjali na temo slovenske etnografske pustne maske. Najboljše likovne umetnine  smo nagradili s knjižno nagrado. Nagrajenci so: Viva Štefanec, Amina Spečo, Neja Leš, Žiga Leskovar, Zoja Mažera, Brin Borin, Nina Jančec, Melisa Berisha, Tringa Kolgeci, Erik Kovačec, Gavro Grmaš, Alex Rojko, Aljaž Vodovnik, Pia Potrenšlager, David Simonič, Jakob Homšak, Timotej Zimič in Matic Lubas.

V skladu s pustnim torkom je sledilo še kratko pustno rajanje.

Dragi bodoči prvošolček! Draga bodoča prvošolka!

Vabimo te, da se skupaj s starši udeležiš vpisa v prvi razred osnovne šole, ki bo potekal v naslednjih terminih:

• v torek, 9. februarja 2016, od 8. do 12. ure in od 16. do 18. ure;
  • v sredo, 10. februarja 2016, od 8. do 12. ure in od 16. do 18. ure;
  • v četrtek, 11. februarja 2016, od 8. do 12. ure in od 16. do 18. ure.

Prosimo, da s seboj prinesete tudi svoje osebne dokumente.

Veselimo se srečanja s teboj!